Меню
 
Головна arrow Новини
Енергозаощадження по-варвинськи.

У той час, коли медичні заклади Чернігівщини поступово переходять на використання альтернативних видів палива, КЛПЗ «Варвинська центральна районна лікарня» для опалення приміщень використовує газ. Це, у першу чергу пов’язано із тим, що заклад розташований неподалік Гнідинцівського газопереробного заводу, продукцією якого опалюються не тільки лікарня, а і інші заклади соціальної сфери селища.

«Ми плідно попрацювали над реконструкцією нашої лікарняної котельні, замінили обладнання, що дало змогу ефективніше використовувати газ, – наголошує головний лікар закладу Юрій Полонець. – Окрім того, всі труби, що підведені до корпусів лікарні, покладені у землю (раніше вони всі знаходилися на поверхні). Така технологія дозволила нам лише за жовтень - листопад зекономити близько 100 тисяч гривень, які ми змогли спрямувати на інші потреби, зокрема, на фонд заробітної плати».

А ще у закладі на 80 % замінені вікна на теплоізоляційні пластикові, що сприяє комфортній температурі у відділеннях лікарні. На черзі – заміна дверей та решти вікон, над чим керівництво закладу працюватиме вже наступного року.Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів