Меню
 
Головна arrow Новини
В області проходить другий тур додаткової вакцинації проти поліомієліту

На Чернігівщині, як і по всій Україні, з 30 листопада проходить другий раунд масової безкоштовної імунізації дітей проти поліомієліту, який триватиме два тижні до 13 грудня 2015 року. Область для проведення щеплень отримала 80 тисяч доз ослабленої протиполіомієлітної вакцини ОПВЕРО (виробництво Франція). Це якісна, ефективна та абсолютно безпечна вакцина.

У другому турі вакцинуватимуться діти від 2 місяців до 6 років, в третьому – діти до 10 років. Результатом трьох раундів імунізації стане припинення циркуляції вакцино-спорідненого вірусу поліомієліту та буде забезпечений захисту дітей від уражень, зумовлених поліовірусом. Для цього необхідно вакцинувати 95% дітей. Успішне завершення усіх трьох раундів вакцинації забезпечить захист дітей від хвороби та сприятиме збереженню за Україною статусу країни, вільної від поліомієліту.

В області у другому турі заплановано зробити щеплення проти поліомієліту 48339 дітям. Тим малюкам, які ще не отримували жодної вакцинації проти поліомієліту, за рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я має проводиться щеплення вакциною ІПВ.
Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів