Меню
 
Головна arrow Новини
Спалах поліомієліту в Україні. Звернення лікарів з різних регіонів України

Наразі триває додаткова тритурова імунізація у відповідь на спалах поліомієліту, який зафіксовано в Україні та підтверджено ВООЗ та Центром з контролю та профілактики захворюваності США.

Міністерство охорони здоров’я України разом із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) продовжує інформаційну кампанію на підтримку вакцинації та запобіганню інфекційних хвороб в Україні. Протягом 2015 року проводяться заходи щодо інформування батьків про загрозу спалаху поліомієліту в Україні та профілактики цього захворювання. Кожен має знати про цю хворобу та вживати заходів, щоб вберегтися.

Імунізація від поліомієліту як спосіб боротьби із цим захворюванням передбачає не лише надання пацієнтам медичних послуг, а також належне інформування суспільства щодо переваг та необхідності проведення щеплення. Інформаційна кампанія має переконати батьків вакцинувати дітей.

Всесвітня організація охорони здоров’я та Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ) при підтримці Міністерства охорони здоров’я України створили просвітницький відеоролик «StopPolio in Ukraine», який пропонуємо для перегляду.Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів