Меню
 
Головна arrow Новини
11.11.2015 року в пологовому будинку Чернігівської міської ради пройшов науково-практичний семінар на тему « Неінвазивний респіраторний менеджмент в пологовому залі (теорія). Практикум по інвазивному та малоінвазивному введенню сурфактанту, по стабілізації в пологовому залі та первинній реанімації новонароджених (практика)».

11.11.2015 року за участю президента асоціації неонатологів України д.м.н., професора, заступника директора з перинатології ДУ «ІПАГ НАМН України» Тетяни Знаменської Т.К., керівника Харківського регіонального перинатального центру, к.м.н., доцента кафедри педіатрії №1 та неонатології ХМНУ Ірина Сергій Кондратової І.Ю., к.м.н. зав. відділенням інтенсивної терапії новонароджених Житомирського перинатального центру СергійЛапоног С.П. в пологовому будинку Чернігівської міської ради пройшов науково-практичний семінар на тему « Неінвазивний респіраторний менеджмент в пологовому залі (теорія). Практикум по інвазивному та малоінвазивному введенню сурфактанту, по стабілізації в пологовому залі та первинній реанімації новонароджених (практика)».

Присутні : заступник начальника УОЗ ОДА Пулін В.О., головний лікар

Гусак В.І., заступник головного лікаря з медичної частини Галина Леник Г.Л., головний позаштатний спеціаліст УОЗ ОДА з неонатології Дудко Л.С.

Запрошені:

Члени асоціації неонатологів Чернігівського регіону, лікарі педіатри -неонатологи м.Чернігова та Чернігівської області, дитячі сестри медичні, акушерки.

«Даний науково-практичний семінар спрямований для підвищення кваліфікації лікарів неонатологів, від яких залежить виживання немовлят у перші хвилини та дні життя. »: - наголосила президент асоціації неонатологів України д.м.н., професор Знаменська Т.К.

З доповіддю виступила керівник Харківського регіонального перинатального центру, к.м.н., доцент кафедри педіатрії №1 та неонатології ХМНУ Кондратова І.Ю. «Стабілізація й респіраторний менеджмент в пологовому залі: доказові рекомендації».

К.м.н. зав. відділенням інтенсивної терапії новонароджених Житомирського перинатального центру Лапоног С.П. доповів та практично показав важливі кроки початкової, реанімаційної допомоги новонародженим.

В рамка науково-практичного семінару з членами асоціації неонатологів Чернігівського регіону розглянуті питання з клінічних протоколів:

- НЕК,

- парентеральне харчування,

- догляд за здоровою новонародженою дитиної,

- початкова, реанімаційна, післяреанімаційна допомога новонародженим».
Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів