Меню
 
Головна arrow Новини
Осінні клопоти родопомічної служби: у двох пологових будинках Чернігівщини тривають оздоблювальні роботи – У Ніжинському проводиться капітальний ремонт, у Чернігівському – заміна сантехнічного обладнання.

Зокрема, в акушерському відділенні Чернігівського пологового будинку триває завершальна стадія планової заміни сантехніки, що розпочалася кілька років тому. За словами головного лікаря закладу Василя Гусака, є сподівання, що до нового року роботи будуть завершені, адже залишилося замінити близько третини всіх наявних труб відділення, на що з міського бюджету кілька місяців тому виділено 400 тисяч гривень. «Звісно, це не та сума, на яку ми розраховували, – говорить керівник закладу. – Втім, намагатимемося в неї «вкластися». Враховуючи, що відділення специфічне –роботи здійснюються виключно акуратно аби не завдати незручностей мамам, що тут перебувають. Тобто, сантехнічне облаштування аж ніяк не впливає на комфортність перебування породіль та роботу наших лікарів», – наголошує Василь Гусак.

В пологовому будинку є і інший фронт робіт, який також потребує чималих капіталовкладень. Тому медики сподіваються на розуміння з боку депутатів міської ради.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів