Меню
 
Головна arrow Новини
З 9 по 15 листопада в Україні проходить Тиждень безпеки дорожнього руху

За ініціативи Міністерства охорони здоров'я та за участі Міністерства внутрішніх справ, Міністерства інфраструктури, Міністерства освіти і науки, інших міністерств та відомств, наукового середовища, Всесвітнього банку, Всесвітньої організації охорони здоров'я, міжнародних та вітчизняних організацій 9 листопада в Україні стартував Тиждень безпеки дорожнього руху. Захід проходить в рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 в багатьох країнах світу.

Головною метою тижня є привернення уваги до проблем травматизму та смертності на дорогах, особливо серед дітей, та поліпшення дорожньої безпеки.

За даними офіційної статистики, за 10 місяців 2015 року в Україні сталося 107324 ДТП, з них 20033 ДТП з постраждалими, в яких 25028 осіб травмовано та 3124 загинуло, в тому числі постраждало 3258 дітей до 18 років і 173 дитини загинуло.

В рамках тижня заплановано низку заходів. Одними з найважливіших питань обговорення під час проведення тижня стануть 10 стратегій забезпечення безпеки дорожнього руху для дітей, запропоновані ООН та Всесвітньою організацією охорони здоров`я.

Протягом тижня усім охочим пропонується долучитися до підписання Дитячої декларації з дорожньої безпеки www.savekidslives2015.org). Зібрані підписи будуть презентовані на Другій Всесвітній конференції високого рівня з дорожньої безпеки, що відбудеться у Бразилії 18-19 листопада 2015 року.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів