Меню
 
Головна arrow Новини
4 листопада під керівництвом начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петра Гармаша відбувся моніторинговий візит робочої групи з оптимізації виконання програми протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу до Менського району.

У заході взяли участь: головний лікар обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом Микола Дейкун, заступник головного лікаря Ніна Товчига, завідувачка поліклінічного відділення обласного протитуберкульозного диспансеру Ольга Смуригіна, головний лікар Центру ПМСД Чернігівської районної ради Віктор Куниця.

У ході візиту члени робочої групи ознайомилися із роботою Менської центральної районної лікарні, Менського районного Центру ПСМД щодо протидії соціально-небезпечних хвороб – ВІЛ-інфекції та туберкульозу. Було відмічено, що в районі налагоджена тісна співпраця між фахівцями центральної районної лікарні та Центру ПМСД, розроблені та використовуються локальні клінічні протоколи за напрямком ТБ/ВІЛ, на первинній ланці медичної допомоги приділяється увага покращенню доступності сільського населення до діагностики ТБ/ВІЛ. Підготовлений проект районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки, який найближчим часом буде поданий на розгляд до районної ради.

На зустрічі з колективами медичних закладів детально обговорені питання з епідеміологічної ситуації у районі та посилення заходів протидії епідеміям ВІЛ-інфекції та туберкульозу у контексті проведення реформи охорони здоров’я. Обласні фахівці надали пропозиції щодо подальшого удосконалення роботи, звернули увагу на необхідність посилення роботи із групами підвищеного ризику захворювань, налагодження взаємодії із районним центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Також були розглянуті питання практичної допомоги з боку закладів третинного рівня – обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом та обласного протитуберкульозного диспансеру.

У заході взяв участь голова Менської районної державної адміністрації Олександр Мисник, який висловив своє бачення по вирішенню проблемних питань.


Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів