Меню
 
Головна arrow Новини
Вчилися самі аби потім вчити інших: на базі Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф 11 співробітників-педагогів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області пройшли навчання з надання першої долікарської допомоги.

Навчальна база цього медичного закладу повністю відповідає сучасним вимогам, де за допомогою манекенів, тренажерів, іншого приладдя та методичної літератури можна надати необхідні знання та навчити практичним навичкам першої допомоги. Цього разу спеціалісти Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф продемонстрували педагогам, як здійснювати штучне дихання при раптовій втраті свідомості, проводити закритий масаж серця, а також розповіли про основи десмургії.

«Такі навички нам дуже потрібні, – каже один зі співробітників Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, який відвідав навчання, – адже ми не тільки закріпили свої теоретичні знання, а і можемо ними поділитися з іншими, зокрема, з учнями шкіл, з якими ми працюємо».Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів