Меню
 
Головна arrow Новини
Незабаром КЛПЗ «Обласна лікарня» поповниться ще одним підрозділом: зараз у закладі тривають ремонтно-підготовчі роботи для введення в дію відділення торакальної хірургії.

Враховуючи, що спеціалізована хірургічна допомога при різних захворюваннях грудної порожнини жителям області зараз надається лише в обласному протитуберкульозному диспансері, виникла необхідність розмежувати здійснення хірургічних операцій при туберкульозі та інших патологій, не пов`язаних із паличкою Коха (спонтанному пневмотораксі, захворювань плеври, хронічних захворювань легенів, бронхів, стравоходу тощо). Тому, виконуючи відповідне розпорядження Міністерства охорони здоров’я України, на базі обласної лікарні буде відкрито спеціалізоване торакальне відділення.

За словами заступника головного лікаря з медичної частини Валерія Чобітька, вже до кінця нинішнього року відділення буде введено в дію. «Воно розраховане на 30 ліжок, задіяні кошти з бюджету розвитку. Нам не треба було будувати окреме приміщення, – наголошує Валерій Чобітько. – Для цього ми використаємо площі старого фізіотерапевтичного відділення, де буде встановлено відповідне сучасне обладнання, палатні меблі, облаштовано допоміжні приміщення. Є у нас і підготовлені фахівці. Таким чином, у новому відділенні буде надаватися весь комплекс торакально-хірургічних послуг, в тому числі і ургентні оперативні втручання».

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів