Меню
 
Головна arrow Новини
Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі: я задоволений, як проходить вакцинація дітей від поліомієліту в Чернігові. Про це він заявив 30 жовтня під час свого робочого візиту до міста.

Очільник Міністерства, побувавши у КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня» та в дитячих поліклініках №№ 1, 2, особисто перевірив умови зберігання вакцини і навіть спостерігав, як діткам здійснюється щеплення.

Під час своєї прес-конференції в обласній державній адміністрації Міністр наголосив: «Враховуючи хороші темпи вакцинації, Чернігівщина може стати лідером у проведенні щеплення проти цього захворювання. Тому є сподівання, що перший, другий і третій етап профілактичних щеплень завершиться у визначені терміни, тобто, до кінця нинішнього року, адже на першому етапі вакцинацією вже охоплено третина дітей регіону».

Спілкуючись із журналістами. Олександр Квіташвілі зауважив: «Уряд і надалі перейматиметься важливою проблемою – своєчасною вакцинацією дітей, на що вже закладена певна кількість коштів та розроблено шляхи співпраці із міжнародними організаціями, зокрема ЮНІСЕФ».

А от стосовно наявності в лікувально-профілактичних закладах області вакцини проти сказу, член Уряду зазначив: «В Україні це не є такою великою проблемою, адже протягом останніх років від регіонів, в тому числі і від Чернігівщини, таких заявок не надходило. Хоча Міністерство і запланувало закупівлю таких вакцин, в тому числі і проти укусів отруйних змій».

Несвоєчасним назвав високий гість і питання впровадження страхової медицини, адже «…немає поки в державі таких страхових кампаній, що переймалися б виключно такою тематикою. Є лише лікарняні каси – своєрідний прообраз страхової медицини. Інше питання – сплата коштів від громадян за отримані медичні послуги. Тут треба застосовувати виважений та диференційований підхід до платоспроможності кожного з пацієнтів, як це робиться в Грузії та в інших країнах. Втім, вакцинація, отримання невідкладної медичної допомоги та медичні послуги первинної ланки повинні бути обов’язково безкоштовними».

Також Олександр Квіташвілі висловив свою думку щодо боротьби із корупційними схемами у галузі, зокрема, пообіцяв приділяти особливу увагу недопущення отримання коштів «у конвертах» за роботу того чи іншого лікаря.

Під час свого візиту до Чернігова Міністр мав розмову із головою облдержадміністрації Валерієм Кулічем щодо подальшого розвитку системи охорони здоров’я регіону.Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів