Меню
 
Головна arrow Новини
29 жовтня 2015 року під головуванням начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петра Гармаша відбулося чергове засідання робочої групи з оптимізації виконання програм протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу в умовах реформування системи охорони здоров’я області та забезпечення безперервності надання допомоги.

На засіданні обговорювалися питання щодо результатів моніторингових візитів до медичних закладів Ічнянського та Коропського районів, а саме недоліків та прорахунків у роботі по протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІД, шляхів вирішення проблемних питань, ролі центрів ПМСД на сучасному етапі реформування сфери охорони здоров’я. Про стан справ інформували головний лікар Ічнянської ЦРЛ Дмитро Івасюк та головний лікар Ічнянського центру ПМСД Оксана Денисенко. В обговоренні взяли участь в.о. головного лікаря обласного протитуберкульозного диспансеру Ярослав Вольський, заступник головного лікаря обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом Ніна Товчига, завідуюча диспансерним відділенням обласного протитуберкульозного диспансеру Ольга Смуригіна, завідуюча поліклінічного відділення обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом Ольга Малюта.

За результатами обговорень керівникам медичних закладів надані і рекомендації щодо удосконалення роботи служб, встановлені конкретні терміни виконання. Наступні моніторингові візити до цих районів заплановані на січень 2016 року.

На засіданні обговорено організаційні питання щодо підготовки моніторингового візиту обласних фахівців до Менського району у листопаді 2015 року та визначено склад групи.

У ході проведення засідання детально обговорено питання щодо стану розробки та практичного впровадження локальних протоколів ведення випадків туберкульозу і ко-інфекції ТБ/ВІЛ-інфекція/СНІД у відповідності до уніфікованих клінічних протоколів у ЦРЛ,ЦМЛ, центрах ПМСД області. Узагальнені результати та рекомендації фахівців будуть направлені до медичних закладів області. Актуальні питання щодо формування та виконанні клінічних протоколів заплановано обговорити на нарадах із спеціалістами ТБ/ВІЛ служб області у листопаді – грудні 2015 року.

Менеджер проекту «Підтримка покращення взаємодії ТБ і ВІЛ служб, моніторингу і контролю» Ольга Павлова надала практичні рекомендації з ведення випадків ТБ/ВІЛ ко-інфекції.


Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів