Меню
 
Головна arrow Новини
Адміністративно-територіальна реформа та децентралізація влади допоможуть стабілізувати розвиток медичної галузі в районах Чернігівщини. На цьому під час перебування з робочої поїздкою у Ніжинському та Куликівському районах 22 жовтня наголосив голова облдержадміністрації Валерій Куліч.

Зустрічаючись із колективом Ніжинського пологового будинку та спілкуючись із керівництвом Куликівської центральної районної лікарні, очільник виконавчої влади області зауважив – обласна влада продовжує опікуватися розвитком системи охорони здоров’я Чернігівщини і, зокрема, створенням належних умов для медичних працівників та наближенням якісної медичної допомоги до населення Чернігівщини.

«Нинішнього року ми залучили порядку 98 мільйонів гривень з Фонду регіонального розвитку. У Ніжині певна частина коштів спрямована на реконструкцію та капітальний ремонт пологового будинку. Адже, з урахуванням кількості населення, що проживає у цьому місті та в районі, а також враховуючи людей, що живуть у сусідніх Носівському та Борзнянському районах, Ніжин є містом найпотужнішої медичної допомоги, бо з сусідніх районів більшість жінок приїжджають народжувати у Ніжин. Тому стан тамтешнього пологового будинку повинен відповідати всім сучасним вимогам і Управління охорони здоров’я облдержадміністрації та обласна влада докладає чимало зусиль для його реконструкції. Крім того, ми переймаємося і створенням необхідних умов для молодих спеціалістів – у Мені, зокрема, вводиться в дію чотирьохквартирний будинок для медиків, є кілька соціально значущих проектів для підтримки медичних працівників Прилук та району», – зазначив Валерій Куліч.

Що ж стосується Куликівської ЦРЛ, то Валерій Куліч повідомив – незважаючи на те, що селище знаходиться поблизу обласного центру, заклад повинен існувати. Втім, його профіль повинен залежати від вимог місцевого населення. «Безумовно зрозуміло, що в цій лікарні надскладних операцій ніхто робити не буде. Втім, є всі можливості для того, щоб тут існував центр реабілітації одиноких та престарілих громадян. Так чи інакше, тут буде і своя логістика, і амбулаторне лікування та допомога при невідкладних станах. Ми будемо дослуховуватися до побажань місцевих медиків, які знають про проблеми місцевих жителів. А фахівці Управління охорони здоров’я самі розрахують, яка допомога буде надаватися у Куликівці, враховуючи вимоги жителів райцентру та навколишніх сіл», – зауважив Валерій Куліч.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів