Меню
 
Головна arrow Новини
Працівників Чернігівської обласної медичної бібліотеки та медичних бібліотек міста вітали з професійним святом

30 вересня з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек працівників Чернігівської обласної наукової медичної бібліотеки привітали заступник начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Пулін, головний лікар обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом, голова бібліотечної ради Микола Дейкун та почесні читачі бібліотеки – головний лікар обласного онкологічного диспансеру Валерій Зуб, відомий хірург області Анатолій Заворотний, фундатор сексопатології області Володимир Брезме .

Директор бібліотеки Надія Яременко познайомила присутніх з новими інформаційними технологіями, які впроваджує бібліотека для якісного обслуговування медичних працівників та з краєзнавчими виданнями читачів закладу та книгами, які поповнили фонди останнім часом. Особливу увагу директор акцентувала на книзі головного лікаря обласної лікарні Анатолія Карети «Від роду до народу», книзі спогадів організатора дитячої хірургії на Чернігівщині Віктора Брея «О том, что в памяти», біографічному виданні Сергія Дзюби про родовід Дейкунів «Доля людини». «Бібліотека – це територія миру, любові, толерантності, свободи, територія, якої зараз не вистачає», – наголосила Надія Яременко та подарувала почесним читачам пам’ятні сувеніри.

Володимир Пулін вручив Почесні грамоти кращим бібліотечним працівникам міста та побажав і надалі бути вогнищем знань для медичної спільноти області, допомагаючи їм долати грізні захворювання нашого часу.

Микола Дейкун разом з Валерієм Зубом подарував бібліотеці книги та виразив надію, що книга з її багатотисячним історичним минулим буде служити людству завжди, її ніколи повністю не зможуть замінити електронні носії.

«Доки в тебе є прагнення пізнати щось нове, доти ти залишається молодим», – підкреслив почесний читач Анатолій Заворотний, який очолював бібліотечку раду протягом 40 років і не мислить своє життя без бібліотеки.

Гості бібліотеки ознайомилися з книжково-ілюстративними виставками, які підготовлені працівниками бібліотеки з нагоди професійного свята: «30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек», «Бібліотеки світу», «Відомі лікарі Чернігівщини».

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів