Меню
 
Головна arrow Новини
24 вересня відбувся моніторинговий візит робочої групи з оптимізації виконання програм протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу до Коропського району. У заході взяли участь начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петро Гармаш, фахівці обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом та обласного протитуберкульозного диспансеру.

У ході візиту члени робочої групи ознайомилися із роботою Коропської центральної районної лікарні, Коропського районного Центру ПМСД, Понорницької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини щодо боротьби із соціально-небезпечними хворобами – ВІЛ-інфекцією та туберкульозом.

Особлива увага була приділена питанню покращення доступності послуг діагностики ВІЛ-інфекції та туберкульозу для населення із віддалених сіл, підвищенню ролі сімейного лікаря у цьому процесі, забезпеченню хворих на СНІД, туберкульоз та хворих із поєднаною патологією ВІЛ/туберкульоз відповідною медичною допомогою у закладах первинного, вторинного та третинного рівня.

За результатами візиту була проведена робоча нарада із колективами медичних закладів району у який, зважаючи на важливість порушених питань, взяв участь та висловив своє бачення вирішення проблем голова Коропської райдержадміністрації Володимир Куніцин.

Детально були обговорені питання з епідеміологічної ситуації у районі та питання подальших дій у контексті проведення реформи охорони здоров’я.

За результатами моніторингового візиту підготовлені конкретні пропозиції по удосконаленню роботи Коропського районного Центру ПМСД та центральної районної лікарні.
Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів