Меню
 
Головна arrow Новини
Збереження та збільшення обласної мережі первинних організацій Товариства Червоного Хреста України, залучення до роботи цього найпотужнішого громадського об’єднання якомога більшої кількості громадян, підвищення фахового рівня патронажних медичних сестер та волонтерів – це лише невелика частина завдань, над якими працюватимуть «червонохрестівці» протягом найближчих п’яти років. На цьому наголошувалося 17 вересня на 25 звітно-виборчій конференції обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Нині обласна організація Товариства Червоного Хреста України налічує понад 2 700 первинних організацій, які об’єднують близько 130 тис. членів. Завдяки їхній наполегливій праці організація посідає одне з високих рейтингових місць в Україні, зокрема, за показниками медико-соціальної роботи, допомозі тимчасово переміщеним особам, станом навчання молоді навичкам першої долікарської допомоги, забезпечення гуманітарним одягом, медикаментами та продуктами харчування вразливих верств населення. «Ми – це дія!», – кажуть «червонохрестівці». – Дія, заснована на принципах гуманності, неупередженості та добровільності». І як би це пафосно не звучало, тисячі людей в області знають – вони не залишаться наодинці із бідою, бо Червоний Хрест допоможе у скрутних життєвих обставинах.

Звісно, не обходиться і без проблем – організація відчуває дефіцит фінансування, не дуже активну участь громадян у благодійних акціях, які проводять члени організації, слабке матеріально-технічне забезпечення, плинність кадрів тощо. Таким чином, «червонохрестівцям» є над чим працювати. А будуть вони це робити, як і протягом останніх років, під керівництвом Оксани Мудрої, яку переобрано головою організації. «Як буде збільшуватися кількість первинних організацій, буде збільшення і членство в них. За рахунок цього ми будемо підвищувати свої можливості в наданні натуральної та матеріальної допомоги для людей одиноких, престарілих і переміщених осіб. Нам треба над цим працювати. І друге, щоб наші патронажні сестри (на сьогодні їх 112) надавали медико-соціальну допомогу незахищеним верствам населення. Залишається відкрите питання у використанні символіки Червоного Хреста. Дуже багато випадків незаконного використання емблеми, а емблема – це імідж організації», – зазначила Оксана Мудра.

Участь у роботі звітно-виборчій конференції взяли президент Національного Товариства Червоного Хреста України Іван Усиченко, делегація Гомельського відділення Товариства Червоного Хреста Республіки Білорусь, начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петро Гармаш. Кращих працівників та волонтерів обласної організації нагороджено галузевими грамотами та подяками.
Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів