Меню
 
Головна arrow Новини
10 вересня 2015 року під головуванням начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петра Гармаша відбулося чергове засідання робочої групи з оптимізації виконання програм протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу в умовах реформування системи охорони здоров’я області та забезпечення безперервності надання допомоги.

Заступник головного лікаря обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом Ніна Товчига та завідуюча диспансерним відділенням обласного протитуберкульозного диспансеру Ольга Смуригіна поінформували про результатами моніторингового візиту до медичних закладів Ічнянського району щодо стану виконання програмних заходів протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу та визначили основні проблеми.

У ході проведення засідання обговорено стан розроблення та впровадження локальних протоколів ведення випадків туберкульозу і ко-інфекції ТБ/ВІЛ-інфекція/СНІД у відповідності до уніфікованих клінічних протоколів у медичних закладах області.

Директором проекту «Підтримка покращення взаємодії ТБ і ВІЛ служб, моніторингу і контролю» Наталією Заїкою було представлено інформацію щодо подальшого здійснення виїзного моніторингу ТБ і ВІЛ служб в Чернігівській області. Було вирішено створити 4 бригади по здійсненню моніторингових візитів до медичних закладів області із числа провідних фахівців обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом та обласного протитуберкульозного диспансеру.

На засіданні обговорено організаційні питання щодо підготовки моніторингового візиту у вересні 2015 року до Коропського району та визначено склад робочої групи.

З метою покращення взаємодії ТБ і ВІЛ служб області, за підтримки проекту «Підтримка покращення взаємодії ТБ і ВІЛ служб, моніторингу і контролю», було вирішено провести спільну їх спільну конференцію у жовтні-листопаді 2015 року.Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів