Меню
 
Головна arrow Новини
Нехай «Вікно надії» так і залишиться порожнім…

У Чернігівському пологовому будинку відкрилося «Вікно надії». Якщо жінка з будь-якої причини не хоче або не може ростити немовлятко, відтепер вона має змогу принести його у спеціальний пункт, що розташований у приймальному відділенні установи та залишити його там, викликавши чергову медичну сестру відповідною кнопкою. У такому випадку жінка зберігатиме анонімність і звільняється від відповідальності за цей вчинок, адже найголовніше – зберегти життя дитини.

Проект «Вікно надії» – не місцева ініціатива. Це державна програма захисту прав новонароджених, яка діє у більшості з родопомічних установ України. Для її реалізації взято за взірець відповідні програми європейських країн, де «Вікна надії» працюють вже з часів Другої Світової війни. Наприклад, у Голландії за їхньою допомогою збережено життя понад 30 тисячам дітей, у Великій Британії – близько 60 тисячам, у Росії – майже 20 тисячам дітей.

Адміністрація та персонал Чернігівського пологового будинку ставиться до такої ідеї схвально та сподівається, що діточок, від яких відмовляються матері, не буде і «тривожна кнопка» ніколи не спрацює.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів