Меню
 
Головна arrow Новини
«Швидка» працює у звичному режимі.

Спекотлива погода, що триває в Україні вже понад півтора місяця, додала роботи працівникам екстрених медичних служб. За повідомленням Міністерства охорони здоров’я України, у переважній більшості областей кількість звернень за медичної допомогою у зв’язку із загостренням хронічних захворювань збільшилася майже вдвічі. А це, у першу чергу, пов’язано із погодними впливами на стан людей, що страждають на серцево-судинні, ендокринологічні, психосоматичні захворювання.

Що ж стосується Чернігівщини, то, за словами заступника директора з оперативної роботи Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Валентини Луценко, в області не зафіксовано суттєвого збільшення викликів «швидкої». «Звісно, хворі на гіпертонічну хворобу відчувають певні негаразди зі своїм здоров’ям. Через спеку нашим бригадам доводиться надавати екстрену допомогу і хронічним хворим. Втім, як і раніше, зараз наш центр обслуговує по 670-700 викликів за добу у різних куточках області. А якщо говорити про виклики, пов’язані зі спекою, то їхня кількість збільшилася на 2-3%, – зауважує Валентина Луценко. – Люди, що мають серцево-судинні захворювання та живуть із гіпертонічною хворобою, звикли контролювати свій стан, виконують призначення лікарів та приймають ліки аби не допустити гіпертонічних кризів. Нас хвилює інше – збільшення кількості викликів у місця масового відпочинку громадян. Лише за останній місяць наші бригади 5 разів виїжджали на центральний чернігівський пляж «Золотий берег» – люди втрачали свідомість через спеку, деякі відчували симптоми теплових ударів. Також доводилося надавати невідкладну допомогу людям, що брали участь у масових заходах на державні свята».

Валентина Луценко наголошує: бригади екстреної допомоги мають все необхідне для надання невідкладної лікарської допомоги, графіки доїзду до пацієнтів у визначені терміни в основному дотримуються, скарг не роботу медиків не зафіксовано.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів