Меню
 
Головна arrow Новини
12 серпня відбувся моніторинговий візит робочої групи з оптимізації виконання програм протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу до Ічнянського району.

У заході взяли участь начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петро Гармаш, головний лікар обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом Микола Дейкун, заступник головного лікаря Ніна Товчига, завідувачка диспансерного відділення обласного протитуберкульозного диспансеру Ольга Смуригіна, голова правління Чернігівського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом» Анжела Мойсеєнко.

У ході поїздки члени робочої групи ознайомилися із роботою Ічнянської центральної районної лікарні, Ічнянського районного Центру ПСМД, Парафіївської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини з питань боротьби із соціально-небезпечними хворобами (ВІЛ-інфекцією та туберкульозом).

Особлива увага була приділена питанню покращення доступу до діагностики та забезпеченню надання належної медичної допомоги хворим з поєднаною інфекцією ВІЛ/туберкульоз на первинній ланці медичної допомоги, взаємодії лікарів ЗПСМ та ЦРЛ, ролі та практичної допомоги з боку закладів третинного рівня – обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом та обласного протитуберкульозного диспансеру.

Також, були розглянуті питання надання інтегрованих послуг у сфері ВІЛ/СНІДу та туберкульозу серед представників груп найвищого ризику, організації командної роботи щодо ведення пацієнтів, психологічного та мотиваційного консультування, психосоціального супроводу тощо.

На зустрічі з колективами медичних закладів проведено обговорення питань з епідеміологічної ситуації у районі та протидії епідеміям ВІЛ-інфекції та туберкульозу у контексті проведення реформи охорони здоров’я.

За результатами моніторингового візиту підготовлені конкретні пропозиції, встановлені терміни їх виконання.Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів