Меню
 
Головна arrow Новини
Менська лікарня змінює обличчя.

КЛПЗ «Менська центральна районна лікарня» під час реформування системи охорони здоров’я була готова стати центром одного із госпітальних округів. І це цілком виправдано, адже для лікування у заклад приїжджають пацієнти не тільки з району, а і сусідніх – Сосницького, Корюківського, Коропського.

Менські медики для залучення спеціалістів вирішили збудувати для них житло. Таке рішення було прийнято ще кілька років тому, а тепер ця перспектива стала вже не такою і далекою: на території закладу виділена ділянка, де планується збудувати два чотириквартирних будинки. «Як тільки надійдуть кошти з бюджету (приблизно 4 млн. 700 тис. грн.) – одразу ж почнемо їх освоювати, – наголошує головний лікар закладу Петро Хомрач. – У нас вже готові проектно-кошторисна документація, відповідне розпорядження голови районної державної адміністрації, виділена субвенція, пройдено конкурсний відбір».

Зараз йде попередня підготовка, у закладі здійснюються поточні ремонти, зокрема, в інфекційному відділенні, операційному блоці. Кошти для цього виділяють благодійники. «Допомагає нам товариство «Праця» зі Стольного, яке працює із нашими будівельниками. Сподіваємося, що ми отримаємо кошти в обсязі 300-350 тис. грн., які спрямуємо на ремонт покрівель наших приміщень. А поки робимо все можливе своїми силами та втілюємо у життя плани щодо розвитку нашої лікарні», – запевняє Петро Хомрач.Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів