Меню
 
Головна arrow Новини
01 жовтня 2015 року на базі КЛПЗ «Корюківська центральна районна лікарня» буде відкрито гемодіалізне відділення для людей, що живуть із хронічною нирковою недостатністю.

Враховуючи, що Чернігівщина за територією посідає друге місце в Україні, Управління охорони здоров’я облдержадміністрації спільно з органами місцевого самоврядування вживають заходи щодо наближення не тільки первинної медичної допомоги до населення, а й спеціалізованої у навіть самих віддалених куточках області. Наприклад, позитивно вирішується питання стосовно того, щоб хворі на хронічну ниркову недостатність, які живуть поза межами обласного центру, змогли отримати процедури з очищення крові поблизу свого місця проживання. Тому свого часу відповідні відділення відкрились у Ніжині та Прилуках, а вже незабаром гемодіаліз можна буде отримати і у Корюківці, адже в місті та прилеглих до нього населених пунктах проживає 20 людей, яким потрібне очищення крові раз на три-чотири дні.

За словами головного лікаря КЛПЗ «Обласна лікарня» Андрія Жиденка, заклад разом із Управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації допомагає у відкритті цього відділення – вже винайдено приміщення, незабаром там буде встановлено 4 гемодіалізних апарати, вирішується питання щодо забезпечення його витратними матеріалами та медичним персоналом.

«Вже із жовтня людям не треба буде їхати до обласного центру для отримання цієї життєво важливої для них процедури. Відділення прийматиме не тільки мешканців Корюківщини, а і інших районів», – зазначив Андрій Жиденко.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів