Меню
 
Головна arrow Новини
В рамках проведення Всеукраїнського тижня підтримки грудного вигодовування « Грудне вигодовування і робота – це можливо!» 5 серпня 2015 року в пологовому будинку Чернігівської міської ради відбувся круглий стіл, в якому взяли участь головний лікар Василь Гусак, завідуючі відділеннями, лікарі, акушерки, медичні сестри.

«Грудне вигодовування дітей – національна традиція в Україні, яка підтримується та впроваджена в пологовому будинку, – наголосила головний позаштатний спеціаліст з неонатології Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, завідувачка відділення новонароджених Чернігівського пологового будинку Людмила Дудко. – Лікарі педіатри-неонатологи традиційно вважають що, грудне вигодовування «золотий стандарт» оптимального харчування дітей грудного віку. Це єдиний фізіологічний вид вигодовування, який забезпечує повноцінний розвиток і здоров’я малюків».

Керівник регіонального центру розширеної ініціативи «Лікарня, доброзичлива до дитини», завідувач жіночої консультації пологового будинку Чернігівської міської ради Олена Трикашна підкреслила: «Дитина має вигодовуватися грудьми матері – так закладено природою і так повинно бути, це головне правило зберегти репродуктивне й психологічне здоров’я жінки».

В пологовому будинку Чернігівської міської ради, який має статус «Лікарня, доброзичлива до дитини» постійно підвищується рівень теоретичних знань та практичних навичок з питань сучасного ведення лактації і грудного вигодовування. Завдяки підвищенню тривалості та частоти грудного вигодовування знизився рівень малюкової захворюваності та смертності.
Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів