Меню
 
Головна arrow Новини
64 роки тому, 1 серпня 1951 року своїх перших пацієнтів прийняла Чернігівська обласна лікарня. За цей час вона перетворилася на головний лікувально-профілактичний заклад Чернігівщини, в якому налічується 21 відділення та 33 центри з потужною матеріально-технічною базою.

За словами заступника головного лікаря КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня» Валерія Чобітька, нині колектив лікарні працює над впровадженням новітніх методів діагностики та лікування пацієнтів. Крім того, як і вся галузь охорони здоров’я, лікарня готується до реформування вітчизняної медицини, в якій вона посідає чільне місце.

«На сьогодні ми особливу увагу приділяємо питанням оптимізації ліжкового фонду (зараз він становить 660 ліжок), забезпеченню сучасним медичним обладнанням, щоб продовжувати надавати пацієнтам високоспеціалізовану медичну допомогу пацієнтам зі складною патологією. А ще здійснюємо велику підготовчу роботу, щоб заклад перейшов на іншу оплату фінансування – від бюджетного фінансування для установ на фінансування конкретної медичної послуги – обраховується вартість медичної послуги. Впровадження такої новації планується із 2017 року.

Не полишаємо контактів і з районами, - продовжує Валерій Чобітько, - розробляються та удосконалюються маршрути для хворих від первинного рівня надання медичної допомоги і до обласних закладів. Йде співпраця у плані найефективнішого використання як медичних, так і фінансових ресурсів, які виділяються на систему охорони здоров’я. У зв’язку із цим намагаємося створити більш компактні відділення, ліжковий фонд зменшується та прирівнюється до вимог міжнародних стандартів».

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів