Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівська обласна рада призначила та продовжила контракти більшості керівників комунальних лікарських закладів області. Відповідні рішення було ухвалено на 27 сесії облради 30 липня 2015р.

Першочергово контракти мали підписуватись на три або п’ять років, втім за пропозицією президії ради з усіма керівниками було укладено договір на 5 років. Таким чином, термін дії контрактів закінчиться під кінець каденції обласної ради вже наступного скликання.

Так з посади головного лікаря комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний онкологічний диспансер» було звільнено Зотова В.М., та на його місце призначено Зуба В.О.

Звільнено Романюка М.М. з посади головного лікаря комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська обласна лікарня», та призначено Жиденка А.М. на відповідну посаду.

Призначено Горбаня С.П. на посаду головного лікаря комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська обласна стоматологічна поліклініка».

Продовжено дії контрактів:

З головним лікарем комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний госпіталь для ветеранів війни» Товчигою В.А.

З головним лікарем комунального медичного закладу «Обласний Центр медико-соціальної експертизи» Чернігівської обласної ради Павлюком Б.М.

З головним лікарем комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний наркологічний диспансер» Чернігівської обласної ради Седнем П.М.

З начальником комунального закладу «Чернігівське обласне патолого-анатомічне бюро» Синицею В.О.

З головним лікарем комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» Ященком В.І.

З головним лікарем комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська обласна дитяча лікарня» Каретою О.П.

З головним лікарем комунального закладу «Обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом» Дейкуном М.П.

З головним лікарем комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Зелений Гай» Шарико М.Г.

З директором Чернігівської обласної наукової медичної бібліотеки Чернігівської обласної ради Яременко Н.Д.

З головним лікарем комунального закладу «Левоньківська психіатрична лікарня» Чернігівської обласної ради Григор’євим В.В.

З головним лікарем комунального лікувально-профілактичного закладу «Валківська психіатрична лікарня» Давиденко В.М.

З головним лікарем обласного комунального лікувально-профілактичного закладу «Ніжинський шкірно-венерологічний диспансер» Борисяком Я.В.

З головним лікарем обласного комунального лікувально-профілактичного закладу «Ніжинський протитуберкульозний диспансер» Короськом І.В.

З головним лікарем обласного комунального лікувально-профілактичного закладу «Ніжинський наркологічний диспансер» Письменною Л.Г.

З головним лікарем комунального закладу медико-соціального захисту «Прилуцький обласний будинок дитини «Надія» Ющенко Н.І.

З головним лікарем обласного комунального лікувально-профілактичного закладу «Прилуцький наркологічний диспансер» Дроботом С.П.

Рішення про звільнення Бовди М.В. з посади начальника комунального закладу «Обласний центр інформаційно-аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя» Чернігівської обласної ради підтримане не було, «За» проголосували лише 31 депутат.

У той же час, було звільнено Дуброва В.П. з посади головного лікаря комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» та Ватрасевич Т.Я. з посади головного лікаря комунального закладу «Прилуцький протитуберкульозний диспансер».

Таким чином, нові контракти отримали 19 з 37 керівників закладів охорони здоров’я, що належать до комунальної власності Чернігівської обласної ради.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
(За матеріалами прес-служби Чернігівської обласної ради)
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів