Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівський Центр медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» одержав у подарунок міні бус.

Автівку для Центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» передали представники благодійного «Ротарі клубу» з Великої Британії та Києва. Вона буде використовуватися для перевезення дітей з особливими фізичними потребами для реабілітації до Центру.

Ключі від мікроавтобуса «Форд» директору центру Василю Пасічнику вручали представники «Ротарі клубу» в урочистій обстановці. Голова клубу в Лондоні Річард Натан зазначив: «Дуже хочеться працювати на благо маленьких пацієнтів закладу. Ми три роки тому започаткували низку акцій для дітей-інвалідів і серцем нашого проекту обрали саме «Відродження». Усмішки дітей, які будуть користуватися автобусом – найголовніша вдячність для благодійників. Висловлюю щиру подяку «ротаріанцям» як з Великої Британії, так і з України».

«Ротаріанцями» керівник «Ротарі клубу» називає всіх, хто долучається до реалізації проекту на різних його етапах. А їх виявилося чимало. Вони допомагали не тільки у придбанні автівки, а і в оформленні документів для її перевезення в Україну. Крім того, благодійники з Лондона привезли до Центру «Відродження» чимало інших речей та продуктів, яких потребують маленькі пацієнти.

«Відтепер до низки послуг, які ми надаємо хлопчикам і дівчаткам з усієї області, додалася ще одна, не менш важлива – доставка діточок на реабілітацію до Центру. За це я дуже вдячний небайдужим англійським благодійникам», – зауважив Василь Пасічник.

До речі, вже понад 20 років Центр медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» співпрацює з різними благодійними організаціями не тільки з Великої Британії, а і з Італії та інших європейських країн.
Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів