Меню
 
Головна arrow Новини
Безперервне навчання: в Обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф тривають навчання з надання першої медичної допомоги.

Із самого початку створення закладу у ньому функціонують курси надання першої медичної допомоги, на яких відповідних навичок набула не одна сотня людей. Окрім того, що таке бажання виявляють представники організованих колективів (працівники МВС, ДСНС, медики, учні та вчителі) окремі громадяни також охоче проходять 12 та 24-годинні курси. Наприклад, співробітник однієї з державних установ Чернігова Сергій М. розповідає: «Мені такі курси стали в нагоді, адже я навчився не тільки зупиняти кровотечу та здійснювати штучне дихання, а і надавати допомогу при переломах та раптовій втраті свідомості. Знаю, що це мені обов’язково згодиться, бо я захоплююсь екстремальними видами спорту, зокрема, скелелазінням і доволі часто стикався із ситуацією, коли від того, наскільки швидко та якісно надається перша допомога, залежить людське життя».

За словами завідувачки навчально-тренувального відділу Центру Світлани Ткаченко, відповідні курси набувають все більшої популярності. «Завдяки уваги з боку обласної влади та спонсорів, нам вдалося забезпечити наш відділ всім необхідним – тренажерами, плакатами, манекенами, довідковою літературою. Є окрема навчальна зала. Зі слухачами працюють кваліфіковані спеціалісти – двоє фельдшерів та лікар. Окрім занять на базі нашого центру, ми проводимо виїзні заняття з представниками організованих колективів. Ось днями збираємося провести заняття з міліцейськими підрозділами, які постійно беруть участь у роботі наших курсів.

При формуванні окремих груп (6-10 осіб) ми проводимо заняття з усіма бажаючими. Особливу увагу приділяємо лекціям та практичним заняттям з надання невідкладної допомоги, зокрема, під час бойових дій та у польових умовах. За час проведення занять ми переконалися, що робимо дуже важливу справу», – зазначила Світлана Ткаченко.Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів