Меню
 
Головна arrow Новини
55 років виповнилося відтоді, як Чернігівський облвиконком видав розпорядження від 29 червня 1960 року про створення у Чернігові обласної стоматологічної поліклініки. Цей медичний заклад відкрив двері для своїх перших відвідувачів 20 лютого 1961 року.

За свою понад півстолітню історію обласна стоматологічна поліклініка перетворилася на потужний спеціалізований лікувально-консультативний заклад із сучасним обладнанням та висококваліфікованими спеціалістами.

Як зазначив в.о. головного лікаря Сергій Горбань, зараз поліклініка виконує функції організаційно-методичного центру для стоматологів всієї області. Крім того, вона є однією з баз Полтавської Національної медичної стоматологічної академії.

«Нині у закладі налічується 220 співробітників, з яких 60 – лікарі, що працюють у чотирьох відділеннях – трьох терапевтичних та одному ортопедичному, – розповів Сергій Горбань. - Наші лікарі постійно підвищують свою кваліфікацію і, незважаючи на скрутне матеріальне становище галузі, знаходять можливість бувати на відповідних курсах у провідних медичних навчальних закладах України. В нас є можливість поступово оновлювати свою матеріально-технічну базу та підтримувати сучасний рівень надання стоматологічних послуг. Звісно, здебільшого протезування відбувається на платній основі, хоча є категорія громадян, яким такі послуги надаються безкоштовно. Вони б були більш розширеними, якби нам виділялися відповідні кошти з обласного бюджету.

Зараз ми працюємо над тим, щоб надавати повний спектр безкоштовних послуг учасникам АТО. Лікування для них цілком безкоштовне, а от із протезуванням на бюджетній основі поки проблема не вирішується.

Окрім обслуговування пацієнтів обласного центру (цю роботу ми розділили із Чернігівською міською стоматологічною поліклінікою). Наші лікарі 5-7 разів на рік виїжджають в райони для надання консультативної допомоги людям, що не мають можливості приїхати до Чернігова. Таким чином, працюємо над тим, щоб кваліфікована стоматологічна допомога стала ще доступнішою для кожного із жителів нашого регіону».Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів