Меню
 
Головна arrow Новини
Кожне п’ятиріччя, що минає після попередньої конференції, в організаціях Товариства Червоного Хреста проходить звітно-виборна кампанія.

Попередні роки були часом напруженої, наполегливої праці для українських червонохрестівців як за традиційними програмами і проектами, так і за новими, спричиненими новітніми гуманітарними викликами.

В березні завершилися звіти в первинних організаціях Товариства Червоного Хреста Чернігівської області, на яких розглядались підсумки роботи за минулі роки, проводилось узагальнення досвіду з метою вироблення стратегії й тактики подальшої діяльності благодійної громадської організації, котра взяла на себе шляхетну місію – оперативно надавати фахову допомогу тим, кого спіткало лихо.

«За звітний період в області функціонувало 2730 первинних організацій, – зазначила голова Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста Оксана Мудра. – В роботі звітних зборів в первинних організаціях взяли участь понад 78 тис. членів Товариства Червоного Хреста, обрано голів первинних організацій, намічено плани на подальшу роботу. Серед голів первинних організацій – представники органів місцевої влади та самоврядування, керівники структурних підрозділів органів влади. медичні працівники, вчителі, депутати районних та сільських рад, працівники культури, підприємці тощо».

Первинні організації Товариства Червоного Хреста довірили своїм делегатам підвести підсумки діяльності районних та міських організацій Червоного Хреста Чернігівської області на відповідних звітних конференціях, які розпочалися з квітня 2015 року. Завершить звітно-виборну кампанію в організаціях Червоного Хреста Чернігівської області обласна звітно-виборна конференція, проведення якої планується на вересень 2015року. Важливо, щоб цьогорічна звітна кампанія дала поштовх для подальшої активізації червонохресного та волонтерського руху
Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів