Меню
 
Головна arrow Новини
В Чернігові навчають надавати першу медичну допомогу

Надати першу невідкладну медичну допомогу у експериментальних ситуаціях або навіть врятувати життя може та людина, яка володіє певними знаннями та відпрацьованими практичними навичками. На жаль, більшість громадян цими знаннями не володіють, і коли людині поруч раптом стає зле або вона отримує травму, потрапляє в небезпеку, оточуючі неспроможні надати їй потрібну допомогу. Навчають населення теоретичним знанням та практичним навичкам з цих питань працівники Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста.

Заняття з освоєння навичок першої допомоги проводяться по 6 та 12 - годинній базовій програмі. По закінченню практикуму слухачам видаються сертифікати європейського зразка. Інструктори по першій допомозі Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста надають учасникам компетентну інформацію з питань профілактики невідкладних станів, надання першої медичної допомоги, транспортування постраждалого, шокового стану, непритомності, ранах, кровотечах, опіках, травмах.

На заняттях проводиться мультимедійний теоретичний курс та виконуються практичні вправи, які проводяться з допомогою фахівців та на спеціальних муляжах (серцево-легенева реанімація, невідкладні стани, посилений блок десмургії, травми, переломи, вогнепальні поранення, в тому числі грудної клітини, травми, отримані в результаті дорожньо-транспортних пригод, транспортування потерпілого).

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів