Меню
 
Головна arrow Новини
В рамках заходів по виконанню загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворювання на туберкульоз на 2012-2016 роки з 26 лютого по 26 березня 2015 року Чернігівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України провела в області Всеукраїнський місячник боротьби з туберкульозу під гаслом: «Згуртувати небайдужих до чужого горя!»

Формуючи активну громадську думку щодо боротьби з туберкульозом, працівники Червоного Хреста та закладів охорони здоров’я провели інформаційні передачі на радіо та телебаченні, організували десятки виступів, бесід в учнівських та студентських колективах, виставки плакатів, різноманітні пізнавальні конкурси та вікторини з врученням учасникам призів та сувенірів.

Для мешканців міста Ніжина медичні сестри Червоного Хреста спільно з шкільним парламентом будинку школяра провели на центральній вулиці акцію до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом. Учасники заходу наголошували на тому, що туберкульоз виліковний та закликали своєчасно проходити флюорографічне обстеження. Присутнім роздавали тематичну літературу та виготовлені дітьми зі шкільного парламенту ромашки – символи боротьби з туберкульозом.

Під час місячника працівники Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України відвідали дитяче відділення обласного протитуберкульозного диспансеру, де їх з радістю зустріли маленькі пацієнти. «Більшості з цих дітей призначено довгострокове лікування, – зазначила голова Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста Оксана Мудра. – Діти вимушені проводити в стінах лікарні довгі місяці, а іноді й роки. Третина пацієнтів дитячого відділення – це діти-сироти, діти з соціально незахищених верств населення, батьки яких або позбавлені батьківських прав, або хворіють на туберкульоз і знаходяться на стаціонарному лікуванні. Вони особливо гостро потребують спілкування та позитивних емоцій. Проблема їх лікування та реабілітації вкрай актуальна для сучасної України. Яким буде майбутнє у наших дітей, залежить від кожного з нас». Працівники обласної організації передали в дитяче відділення миючі та засоби гігієни на загальну суму 765грн.

Під час місячника працівниками Червоного Хреста проводився збір продуктів харчування, одягу, взуття та предметів першої необхідності, уточнені списки хворих на туберкульоз, проведене обстеження матеріально - побутових умов хворих для надання їм натуральної та матеріальної допомоги.

Всього у рамках місячника було зібрано продуктів харчування, одягу, взуття, медикаментів, засобів гігієни, тощо на суму 574623 грн. та надано допомогу 3422 особам.
Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів