Меню
 
Головна arrow Новини
Назустріч «Веселковому літу».

Незабаром на Чернігівщині розпочнеться літній сезон відпочинку та оздоровлення. В обласній державній адміністрації 2 квітня відбулося перше в поточному році засідання міжвідомчої комісії з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей та учнівської молоді, участь у якій взяли керівники управлінь та відомств облдержадміністрації, у тому числі і представники управління охорони здоров’я.

Як зазначила головний позаштатний спеціаліст з педіатрії Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Кривець, цього року на оздоровлення приймуть дітей з області два санаторії, підпорядковані Управлінню охорони здоров’я – протитуберкульозний санаторій «Зелений Гай» та санаторій «Пролісок», розраховані на 300 ліжок і які працюють протягом всього року. У «Зеленому Гаї» сезон літнього оздоровлення триватиме з 29 травня по 28 серпня, у «Проліску» – з 1 червня по 27 серпня. Графіки заїздів до санаторіїв вже складені та направлені у заклади охорони здоров’я області. Протягом літа планується надати оздоровчі послуги 1200 дітям Чернігівщини.

Також в Чернігові функціонує табір «Дружба», підпорядкований Управлінню охорони здоров’я міської ради, в якому планується прийняти 540 дітей. На разі в санаторіях проводиться підготовча робота – косметичні ремонти, придбання нових ліжок, медикаментів, благоустрій території. До речі, санаторії вже у повному обсязі забезпечені необхідними медикаментами, в тому числі і для надання невідкладної медичної допомоги. Протягом місяця спеціалісти Управління охорони здоров’я та обласної дитячої лікарні проведуть виїзди до цих оздоровчих закладів. у травні буде проведено обласну нараду педіатрів, які обговорюватимуть актуальні питання оздоровлення пацієнтів санаторіїв та дотримання у закладах санітарно-гігієнічних норм. Зараз із медичними працівниками, що будуть залучені до роботи у санаторіях, проводяться бесіди, заліки щодо запобігання дитячого травматизму, нещасних випадків, надання невідкладної медичної допомоги.

«Наші санаторії достатньо добре забезпечені фізіотерапевтичним обладнанням, іншою апаратурою, яка використовується для реабілітації дітей, надання їм широкого спектру послуг з лікування та відновлення, – зазначила Людмила Кривець. – Зараз ми разом із суміжними службами проводимо відбір дітей для направлення до санаторіїв. Крім того, оздоровлення дітей Чернігівщини буде відбуватися і в санаторіях, що підпорядковані Міністерству охорони здоров’я України, зокрема, у санаторії матері і дитини в Одесі. Пріоритет в оздоровленні буде надаватися дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування, переселенцям, дітям із фізичними вадами. Незважаючи на скрутне матеріальне становище галузі, Управління охорони здоров’я ОДА винайшло можливість збільшити фінансування на харчування дітей, медикаментозне забезпечення. Сподіваємося, що літня оздоровча кампанія в наших санаторіях пройде на високому рівні».

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів