Меню
 
Головна arrow Новини
26 березня відбулася робоча поїздка начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петра Гармаша, головного лікаря КЗ «Обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом» Миколи Дейкуна, заступника головного лікаря Ніни Товчиги, заступника головного лікаря обласного протитуберкульозного диспансеру Ярослава Вольського, директора Чернігівського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» Анжели Мойсеєнко до Носівського та Бобровицького районів.

Під час поїздки присутні ознайомилися з матеріально-технічною базою центральних районних лікарень та центрів ПМСД. Із головними лікарями медичних закладів були обговорені питання реформування, кадрового та матеріально-технічного забезпечення закладів.

У Носівському та Бобровицькому районах були проведені семінар-наради з працівниками центральних районних лікарень та центрів ПМСД, на яких обласні фахівці обговорили епідемічну ситуацію з туберкульозу, ВІЛ/СНІДу, наркоманії, розглянули шляхи стабілізації темпів розповсюдження та зниження захворюваності на туберкульоз, ВІЛ-інфекцію/СНІД та смертності від цих хвороб. Особлива увага була приділена покращенню стану надання послуг у сфері ВІЛ/СНІДу серед представників груп найвищого ризику.


Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів