Меню
 
Головна arrow Новини
З 01 квітня по 04 травня 2015 року Товариство Червоного Хреста України проводитиме Всеукраїнський місячник під гаслом «Здорова нація 2015. Здорова дитина – здорова країна».

Під час місячника червонохрестівці, волонтери будуть проводити збір коштів, одягу, взуття, засобів гігієни, постільної білизни, продуктів харчування, медикаментів для надання адресної допомоги постраждалому від конфлікту на сході України населенню, в першу чергу дітям, дітям-сиротам, дітям-інвалідам, дітям, які опинилися в будинках-інтернатах тощо.

«За нинішньої ситуації в Україні більшість людей здатні самотужки впоратись із власними проблемами і негараздами, – підкреслила голова Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста Оксана Мудра. – Проте є багато таких, яким потрібна системна допомога. Проблеми у житті країни вплинули на життя кожного, але на дітей – набагато більше. Чути вибухи замість казок, жити у підвалах замість дитячих садків, просити хліба замість цукерки… Втратити домівку і близьких та бути приреченими на поневіряння у чужих і непристосованих приміщеннях без надії повернутися додому… Втратити дитинство…

Та все ж, як показує життя, є ситуації, наслідки яких можна подолати лише спільними зусиллями. Для цього необхідне єднання якомога більшої кількості людей. В зв’язку з цим і прийняте рішення про проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста «Здорова нація 2015. Здорова дитина – здорова країна».

Основна цільова аудиторія для надання допомоги під час місячника – соціально незахищені верстви населення, переміщені особи з території проведення АТО та анексованого Криму, особливо найуразливіші з них – діти. «Якщо кожен із нас зробить хоч незначний внесок у скарбничку добрих справ, милосердя на нашій землі стане більше», – наголосила Оксана Мудра.

Чернігівська обласна організація Товариства Червоного Хреста знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Щорса 1-Б, тел. ( 04622 ) 4-00-92, (04622 ) 4-02-42. Р/рахунок 26008000036846, код 02940397, банк ПАТ «Укрсоцбанк», м. Київ, МФО 300023.

Банки одягу знаходиться в кожній міській та районних організаціях, в м. Чернігові за адресою: м. Чернігів, вул. проспект Миру 44, тел. 660-822.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів