Меню
 
Головна arrow Новини
Нещодавно під головуванням заступника начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимира Пуліна відбулося розширене засідання робочої групи проекту «Фінансування і управління у системі охорони здоров’я» (Проект HFG Україна) в Чернігівській області по впровадженню моделі консультування та тестування населення на ВІЛ-інфекцію швидкими тестами у первинній ланці. Проект здійснюється за підтримки національних партнерів та фінансуванням USAID (виконавець проекту Abt Associates, Inc.).

На засіданні розглянути результати діяльності проекту за 2014 рік та його економічна ефективність. Проект реалізувався на базі Ніжинського, Прилуцького міських, Бобровицького та Чернігівського районних центрів первинної медико-санітарної допомоги. Сімейними лікарями надано консультації та протестовано 6248 осіб на ВІЛ-інфекцію, серед яких виявлено 54 позитивних результатів. Завдяки спільній роботі лікарів центрів первинної медико-санітарної допомоги, кабінетів «Довіра» центральних районних та міських лікарень, обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом 18 осіб пройшли додаткове обстеження та розпочали специфічне антиретровірусне лікування.

Після обговорення ситуації робоча група зробила висновок, що позитивні результати роботи по організації консультування та тестування населення швидкими тестами вказують на необхідність її продовження і в інших центрах первинної медико-санітарної допомоги області.Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів