Меню
 
Головна arrow Новини
Придбання автоматичного проектора для дослідження зору у дітей АСР 700 Unicos - такий результат регіональної благодійної акції «Серце до серця», яку минулого року провели громадські та волонтерські організації Чернігівщини. 13 березня 2015 року під час засідання прес-клубу «Ділове слово» це обладнання було передано для потреб обласної дитячої лікарні.

Десятий рік поспіль на Чернігівщині проходить ця благодійна акція, яка має за мету покращення матеріально-технічної бази лікарняних закладів шляхом збору коштів від небайдужих громадян. Як зазначають організатори акції, зазвичай люди охоче відгукуються на пропозицію здати хоча б кілька гривень на потреби лікарень. В результаті ці внески складаються у доволі значні суми, які дозволяють придбати необхідне обладнання для роботи медиків.

«Благодійність зараз стала невід’ємною частиною нашого життя, – зазначила директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Оксана Сердюк. – З одного боку це прекрасно, що громадськість активізується, реагує на чужий біль. З іншого боку, на жаль, проблеми існують, але життя без цього не буває. Тому те, що минулого року до цієї акції долучилося понад 200 волонтерів області – це також результат. Надзвичайно позитивно, що на кошти, зібрані минулого року (27 500 грн.) було придбано обладнання».

Завідувачка офтальмологічного відділення КЛПЗ «Чернігівська обласна дитяча лікарня», головний позаштатний спеціаліст з дитячої офтальмології Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Лариса Шоломій стверджує, що апарат вкрай необхідний як лікарям, так і дітям. За його допомогою можна навіть у новонароджених виявити ранні вади зору, а старшим дітям – правильно підібрати окуляри. Він зручний в користуванні та обслуговуванні, а найближчим часом його встановлять у лікарні.

Проведення благодійних акцій «Серце до серця» не завершується. Цього року волонтери збиратимуть кошти на закупівлю дитячого реанімаційного обладнання.Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів