Меню
 
Головна arrow Новини
Чудовий подарунок лікарні.

Новенький санітарний автомобіль УАЗ отримав КЛПЗ «Чернігівська центральна районна лікарня» напередодні Міжнародного жіночого дня 8 березня. Кошти на його придбання було зібрано 13 сільськими громадами району. Автомобіль буде використовуватися для перевезення пацієнтів на консультації у медичні заклади обласного центру та інші потреби лікарні.

У зустрічі з колективом Чернігівської центральної районної лікарні, а також найактивнішими сільськими головами району (до речі, їх було нагороджено грамотами обласної державної адміністрації) взяли участь в.о. голови облдержадміністрації Сергій Журман, начальник Управління охорони здоров’я ОДА Петро Гармаш, керівництво району та медичного закладу.

За багаторічну сумлінну працю та з нагоди свята кращим медикам Чернігівської центральної районної лікарні було вручено грамоти та подяки Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, райдержадміністрації та районної ради.

Гості також відвідали пологове відділення лікарні, обговорили Проект «Єдиний медичний простір» та ключові проблеми функціонування медицини району.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів