Меню
 
Головна arrow Новини
Ветеранам Другої світової – належну увагу.

В області триває підготовка до відзначення 70 річниці перемоги у Другій Світовій війні. Начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петро Гармаш взяв участь у засіданні оргкомітету по святкуванню цієї дати, що відбулося у Чернігові 25 лютого 2015 року.

«Медичному забезпеченню колишніх воїнів, які перемогли у цій війні, в області приділяється неабияка увага, – зазначив Петро Гармаш. - Так, в Чернігові працює обласний госпіталь для інвалідів та ветеранів ВВв на 100 ліжок. Крім того, у лікувально-профілактичних закладах Чернігівщини у межах загального ліжкового фонду створені та функціонує 181 палата для ветеранів війни, в яких розгорнуто 550 ліжок, з них 278 – у центральних районних лікарнях, 49 – в районних лікарнях, 8 – у сільських дільничних лікарнях, 162 – в міських лікарнях, 53 ліжка – в обласних медичних закладах. Щорічно всі ветерани війни охоплюються комплексними профілактичними медичними оглядами, отримують амбулаторну допомогу, а при необхідності – направляються на стаціонарне лікування. Для комплексного огляду ветеранів у сільській місцевості організовуються бригади районних медиків. Наприклад, протягом минулого року ними виконано 1437 виїздів. Стаціонарне лікування за 2014 рік отримали 17084 ветерана (30,5%, середній показник по Україні – 28%), в тому числі в обласному госпіталі проліковано 2046 осіб. В Український державний медико-соціальний центр для ветеранів війни направлено на лікування 329 осіб.

З початку 2008 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.07р №680 «Про збільшення норм грошових витрат на харчування та медикаменти в лікувально-профілактичних закладах для ветеранів війни» збільшено фінансування витрат на обслуговування ветеранів війни при стаціонарному лікуванні до 35 грн. на харчування та 40 грн. – на ліки. Витрати на харчування та медикаментозне лікування в обласному госпіталі для інвалідів та ветеранів ВВв фінансуються у повному обсязі згідно з нормативами.

Таким чином, питання про стан надання медичної допомоги ветеранам війни знаходиться на постійному контролі Управління охорони здоров’я облдержадміністрації. Сподіваємося, що до 9 травня 2015 року медичними закладами області медогляди виконаються на 100%. А напередодні свят колишні медики – ветерани будуть відвідуватися керівним складом закладів».

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів