Меню
 
Головна arrow Новини
Новітнє фізіотерапевтичне обладнання вартістю понад 30 тис. грн. отримав 11 лютого 2015 року КЛПЗ «Обласний госпіталь для інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни» від ПАТ «Креді Агріколь».

Новітнє фізіотерапевтичне обладнання вартістю понад 30 тис. грн. отримав 11 лютого 2015 року КЛПЗ «Обласний госпіталь для інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни» від ПАТ «Креді Агріколь».

У першу чергу обладнання буде використовуватися для обслуговування пацієнтів Центру допомоги учасникам АТО, який відкрито на базі госпіталю. Воно також згодиться і для ветеранів Другої світової війни, воїнів-афганців та учасників бойових дій на територіях інших держав, які лікуються у терапевтичному та неврологічному відділеннях цього лікарняного закладу.

Як зазначив під час вручення подарунків директор центрального відділення ПАТ «Креді Агріколь» у місті Чернігові Олександр Савченко, банк не міг залишитися осторонь потреб, що постали перед українським суспільством у цей нелегкий час. Тому його колектив вирішив спрямувати певну суму коштів на придбання обладнання для закладу, в якому лікуються та будуть лікуватися в майбутньому учасники АТО. «Таку, сподіваюся, добру справу ми робимо разом із Асоціацією «Ліга банків України». Допомогу вже отримали госпіталі у 12 містах нашої держави – Києві, Харкові, Вінниці. Крім того, банк винайшов можливість сплачувати гроші за реабілітацію бійців, поранених на сході Україні. Впевнений, що ця допомога вчасна і буде сприяти швидкій реабілітації наших патріотів», – наголосив керівник банківської установи.

«Цього року нашому закладу виповнюється 13 років. У період становлення було придбане основне обладнання, втім, з часом воно фізично і морально зношується, – зауважив головний лікар закладу Володимир Товчига. – Тому ця допомога нагальна, необхідна і вона буде використана для допомоги ветеранам війни. На базі нашого госпіталю створений Центр для допомоги учасникам АТО потужністю 20 ліжок. Те, що передали нам – апарат для електролікування, дарсонвалізації, апарати для електроміостимуляції, апарат фізіотерапевтичний багатофункціональний, електричний вібромасажер, масажні столи, кушетку масажну – значно покращує умови надання фізіотерапевтичної допомоги, яка саме зараз дуже необхідна. Все обладнання вітчизняного виробництва і це суттєва допомога у даний час.

У закладі ми здебільшого надаємо терапевтичну та неврологічну допомогу нашим пацієнтам. Але якщо людина потребує консультації, ми використовуємо і загальну медичну базу області, здійснюємо спеціалізовані дослідження та використовуємо лабораторну діагностику».

Вже найближчим часом обладнання почне працювати для пацієнтів госпіталю.
Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів