Меню
 
Головна arrow Новини
Вчимося планувати і про здоров’я дбати.

Другий етап Всеукраїнського Проекту «Здорова родина – здорова країна» презентовано 20 січня 2015 року у Чернігові. Його ініціатори підсумували зроблене раніше та поділилися своїми планами стосовно подальшого просування Проекту на теренах Чернігівщини.

У Чернігові цей проект реалізується міським молодіжним центром «Жменя» у рамках Програми «Здоров’я жінок України» за підтримки Центру планування сім’ї, який розташований на базі Чернігівського пологового будинку, а також Інституту досліджень і тренінгів імені Джона Сноу (США). Його основна мета – привернути увагу людей, і , насамперед, тих, що пе6ребувають у так званому «дітородному віці», до планування сім’ї та збереження власного репродуктивного здоров’я. Найефективніше це можна зробити лише завдяки відповідній просвітницькій діяльності і попередній етап довів правильність такої думки.

Як повідомила керівник міської молодіжної організації «Жменя» Регіна Гусак, медики реєструють, що на Чернігівщині за останні шість місяців дещо зменшилася загальна кількість абортів. Активісти Проекту працювали не тільки в обласному центрі, а і у багатьох населених пунктах регіону, поширювали інформацію стосовно збереження репродуктивного здоров’я як жінок, так і чоловіків. «Приємно, що така інформація, наочні друковані матеріали були дуже затребувані працівниками сільських лікарських амбулаторій, ФАПів, а також молоддю», – запевнила Регіна Гусак.

Проект також передбачає проведення тренінгів для всіх охочих, особливо для студентської та учнівської молоді. На них хлопці та дівчата можуть не соромлячись озвучити ті запитання, які їх найбільше хвилюють – засоби контрацепції, особливості підготовки до подружнього життя, профілактика венеричних захворювань, ВІЛ-інфекціЇ тощо.

Попереду у громадських активістів разом із медиками ще не один тренінг, флешмоби, різноманітні вуличні акції, таких як «Живий мікрофон». Вони і надалі зустрічатимуться із робочими колективами, студентами та військовими. А підсумки Проекту будуть підбиватися у травні під час проведення Всеукраїнського тижня репродуктивного здоров’я та планування сім’ї.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів