Меню
 
Головна arrow Новини
«Медичні» кошти Чернігівщини.

27 листопада 2014 року в облдержадміністрації відбулася розширена нарада щодо показників соціально-економічного розвитку регіону за дев’ять місяців поточного року, яку провів в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман. На нараді розглядалося питання і про фінансове становище у сфері охорони здоров’я області.

Зокрема, зазначалося, що на фінансове утримання закладів охорони здоров’я протягом звітного періоду спрямовано 827,1 млн. грн., що на 4,6% більше, ніж за січень-вересень 2013 року. На забезпечення хворих медикаментами – 33,2 млн. грн., харчування – 16,2 млн. грн. Видатки на одного жителя регіону збільшилися на 5,6% і становлять 781,5 грн.

На покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я області використано 33,3 млн. грн., з них 3,8 млн. грн. – на ремонтні роботи, 5,5 млн. грн. – на придбання медичного обладнання та апаратури, 24,1 млн. грн. – на придбання санітарного автотранспорту.

За дев’ять місяців поточного року створено 5 районних центрів первинної медико-санітарної допомоги. Отже, станом на 1 жовтня 2014 року в області налічується 24 центри ПМСД. Реорганізовано у міські лікарські амбулаторії 3 районні лікарні (Лосинівська Ніжинського району, Любецька Ріпкинського району та Михайло-Коцюбинська Чернігівського району). Обласний дитячий ендокринологічний санаторій «Тростянець» об’єднано з обласним дитячим санаторієм «Пролісок». 9 фельдшерсько-акушерських пунктів, розташованих у малочисельних населених пунктах, приєднано для медичного обслуговування населення до більш потужних фельдшерсько-акушерських пунктів.Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів