Меню
 
Головна arrow Новини
З турботою про захисників Вітчизни.

У лікувально-профілактичних закладах області створено належні умови для лікування та реабілітації бійців, що повернулися із зони антитерористичної операції.

Як свідчить практика, здебільшого такі люди потребують психологічно-реабілітаційної , а також спеціалізованої допомоги за різними профілями. В області створено два центри – Центр психологічної підтримки на базі КЛПЗ «Обласна психоневрологічна лікарня» і Реабілітаційний центр для соматичних захворювань на базі обласного госпіталю для ветеранів та інвалідів війни.

Як зазначив головний лікар госпіталю Володимир Товчига, до цього закладу вже починають поступати жителі області, що повернулися із зони АТО. «У нас створені всі умови для ефективного повернення до нормального життя бійців, які були пораненні на сході України. Ми займаємося лікуванням та реабілітацією людей, що вже отримали посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни. Тобто, колишніх бійців, демобілізованих з лав війська. Крім того, ми опікуємося бійцями, спеціально направленими до нас військовими комісарами чи працівниками медичних частин, якщо можливості отримати спеціалізовану допомогу в інших медичних закладах у них немає. До послуг військовослужбовців – фізіотерапевтичні процедури, консультації реабілітологів, хірургів, психологів та інших спеціалістів. Особливу увагу приділяємо якісному харчуванню, багатому на вітаміни та інші поживні речовини. Ми готові прийняти будь-яку кількість бійців, що повернулися із зони АТО, – зауважує Володимир Товчига».Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів