Меню
 
Головна arrow Новини
30 жовтня відбувся робочий візит начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Гармаша Петра Петровича та членів міжсекторальної робочої групи при обласній раді з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу облдержадміністрації

30 жовтня відбувся робочий візит начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Гармаша Петра Петровича та членів міжсекторальної робочої групи при обласній раді з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу облдержадміністрації: Дейкуна М.П. – головного лікаря ОЦПБ зі СНІДом; Товчиги Н.В. – заступника головного лікаря ОЦПБ зі СНІДом; Вольського Я.В. – заступника головного лікаря ОПТБ, головного позаштатного спеціаліста з фтизіатрії; Кононенко Н. В. – директора Чернігівської обласної громадської організації «Відродження нації» до Талалаївського, Срібнянського та Варвінського районів.

У ході візиту Гармаш П.П. та члени робочої групи зустрілися з головними лікарями, Талалаївської, Срібнянської та Варвінської ЦРЛ. У ході візиту були обговорені питання з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та наркоманії в контексті проведення реформи охорони здоров’я, питання матеріально-технічного забезпечення закладів та кадрові питання.

На зустрічі з колективами Талалаївської, Срібнянської та Варвінської ЦРЛ були обговорені питання покращення послуг у сфері ВІЛ/СНІДу серед представників груп найвищого ризику, організацію командної роботи щодо ведення пацієнтів, психологічне та мотиваційне консультування пацієнтів, ведення складних ситуацій психосоціального супроводу тощо.


Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів