Меню
 
Головна arrow Новини
Якісна медицина стає ближчою.

У клініко-діагностичній лабораторії КЛПЗ «Обласний кардіологічний диспансер» встановлено новітнє високоточне обладнання, яке дозволяє продіагностувати систему згортання крові та провести повний біохімічний аналіз біологічних рідин людини.

Це прилади японського виробництва – аналізатор коагуметричний «Sysmex CA 50», для діагностики системи згортання крові та гематологічний аналізатор «Sysmex ХР-300». Якість отриманого аналізу підвищується за рахунок високочутливої апаратури та реагентів, що дозволяють проводити диференційну діагностику захворювань.

За словами завідувачки лабораторії Оксани Приходько, обладнання дозволяє здійснювати скринінг системи згортання крові, контролює терапію антикоагулянтами (гепарином, варфарином та іншими), а також ефективно діагностує будь-яку патологію системи згортання крові – тромбози, тромбофілії тощо. Таким чином сучасний аналізатор для гематологічних досліджень значно покращує диференційну діагностику, забезпечує високу точність результатів, дозволяє отримати аналіз у найкоротші терміни.

Також у лабораторії встановлено унікальний на теренах Чернігівщини аналізатор «Liason» виробництва Італії, призначений для проведення імунохімічного аналізу біологічних рідин людини. «Обладнання створило хороші можливості для покращення рівня обстеження та лікування пацієнтів не тільки із серцево-судинними захворюваннями та системи крові, а й хворих на ендокринологічну патологію – цукровий діабет, захворювання щитовидної залози тощо», - зауважила Оксана Приходько.

Вартість нового медичного обладнання становить близько 90 тис. євро, що були надані благодійним фондом «Доступні ліки», з яким диспансер співпрацює не один рік.

У планах медичного закладу — створення оперативного центру забору крові.

З роботою діагностичного обладнання та лабораторією ознайомився в.о. голови облдержадміністрації Сергій Журман, який зазначив, що незважаючи на скрутне матеріальне становище галузі, обласний кардіологічний диспансер знаходить можливості для розвитку та підвищення якості надання спеціалізованої медичної допомоги.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів