Меню
 
Головна arrow Новини
Начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петро Гармаш та головний лікар КЗ «Обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом» Микола Дейкун 26 вересня відвідали обласну наукову медичну бібліотеку.

Петро Гармаш та Микола Дейкун ознайомилися з циклом книжково-ілюстративних виставок, організованих працівниками закладу до Всеукраїнського дня бібліотек («Відомі лікарі Чернігівщини», «Україна єдина», «Бібліотеки світу», «Медицина та мистецтво»), та книжково-журнальним фондом, який нараховує 180 тисяч примірників.

Директор Чернігівської обласної наукової медичної бібліотеки Надія Яременко поділилася нагальними проблемами медичної скарбниці, які потрібно вирішувати спільними зусиллями. Обговорювалось також питання підготовки до видання бібліографічного збірника «Відомі лікарі Чернігівщини», який включатиме в себе заслужених лікарів України, науковців та багато інших лікарів, які своєю звитяжною працею рятують життя та відновлюють здоров’я жителям Сіверського краю.

Нещодавно головний лікар обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом, заслужений лікар України, кандидат медичних наук, доцент кафедри основ медичних знань і охорони здоров’я Микола Дейкун був обраний головою бібліотечної ради, яку до цього часу протягом 40 років очолював відомий хірург області, кандидат медичних наук Анатолій Заворотний.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Чернігівська обласна наукова медична бібліотека
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів