Меню
 
Головна arrow Новини
До Всесвітнього дня бібліотек.

До Всесвітнього дня бібліотек, який святкується щорічно 30 вересня, Чернігівська обласна наукова медична бібліотека організувала ряд масових заходів. Організовано цикл книжково-ілюстративних виставок, які відображають наше сьогодення.

Матеріали, представлені на виставці «Україна єдина», показують наскільки важливе на сьогоднішній, складний для України час, почуття патріотизму, єдності, національної свідомості.

Привертає увагу користувачів також виставка «Твори чернігівських лікарів», яка свідчить, що наші медичні працівники не тільки лікують тіло, але й створюють художні шедеври, які спроможні зачепити найтонші струни нашої душі. Серед них: поетичні збірки завідувача відділом соціально-економічних питань обласного комітету профспілки працівників охорони здоров’я Володимира Карцана «В серце моем», колишнього головного лікаря пологового будинку Сергія Богдана «Що совість вишила», лікаря відділення функціональної діагностики обласної лікарні, лауреата обласної літературної премії ім. М. Коцюбинського Михайла Руденка «Ліки для двох», «З коханими не розлучайтесь», «Тільки ти», лікаря відділення променевої терапії обласного онкологічного диспансеру Алли Шаталюк «Любви мгновения», «Ты не одна», «Мелодия любви», хірурга-онколога Прилуцької міської лікарні Миколи Дробота «Фантомные боли», «Моєї осені сліди», «Пора стиглих яблук». Цікаві спогади засновника обласної дитячої хірургічної служби Віктора Брея опубліковані в книзі «О том, что в памяти». Щиру й відверту розповідь про родинні корені головного лікаря обласної дитячої лікарні читачі знаходять у виданні «Від роду до народу».

Фотовиставка «Бібліотеки світу» представляє галерею найбільших та найкрасивіших книгозбірень земної кулі. Серед них: Національна бібліотека Білорусі, Австрійська національна бібліотека, бібліотека Жуаніна в Португалії, бібліотека Олександрії в Єгипті, Публічна бібліотека Сієтлу (США) та ін.

Виставка «Медицина та мистецтво» знайомить з відомими полотнами відомих митців всіх часів, які закарбували на своїх картинах медичних працівників, представників найгуманнішої професії на землі.

В бібліотеці функціонує також сучасна форма охоплення читачів книгами – буккросінг - подарувати книгу та взяти почитати літературу додому, не записуючись в бібліотеці, може кожен охочий. Буккросінг – це своєрідний «обмін» літературою між незнайомими людьми (книга, що «біжить» від одного до іншого). У Європі такий «обмін» дуже популярний.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Чернігівська обласна наукова медична бібліотека
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів