Меню
 
Головна arrow Новини
Робота закладів охорони здоров’я Менщини продовжує вдосконалюватись

9 вересня 2014 року відбулася зустріч головного лікаря КЗОЗ «Менська центральна районна лікарня», депутата обласної ради Петра Хомрача з колективом Макошинської лікарні та жителями селища Макошине.

На сьогоднішній день в селищі функціонує амбулаторія загальної практики-сімейної медицини. Прийом хворих здійснюють 2 лікарі, які пройшли відповідну підготовку з сімейної медицини. Для обслуговування населення лікарям наданий сучасний санітарний автомобіль «Опель». Крім того, тут створено та успішно функціонує відділення паліативної терапії на 12 ліжок.

Для забезпечення надання невідкладної та екстреної медичної допомоги на базі Менської центральної районної лікарні продовжує працювати підстанція з фельдшерською бригадою швидкої допомоги та додатково введені посади для забезпечення цілодобового режиму роботи підстанції. Бригада повністю забезпечена медикаментами та бензином. Старий автомобіль швидкої замінили новішим.

Під час реформування в селищі не була скорочена жодна посада. Після довготривалої перерви на роботу в Макошине прибув молодий спеціаліст лікар-стоматолог.

Головний лікар КЗОЗ «Менська центральна районна лікарня Петро Хомрач привіз до селища Макошине нове обладнання, а саме: турбінну приставку та компресор до стоматологічної установки, тонометр, бікс для стерилізації, інструменти для кабінету акушерки. Обладнання придбане за депутатські кошти.

Зустріч закінчилась обміном думок. Всі зауваження, порушені мешканцями селища та медиками, Петро Хомрач пообіцяв виконати.


Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів