Меню
 
Головна arrow Новини
Щодо медичного забезпечення громадян, які прибули на Чернігівщину із східних регіонів України

Питання медичного забезпечення вимушених переселенців зі сходу України та АР Крим знаходиться під постійним контролем Управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Діяльність сфери охорони здоров’я області направлена на забезпечення своєчасного та повного надання закладами охорони здоров’я екстреної, невідкладної та спеціалізованої медичної допомоги постраждалим та переселенцям.

Медичне забезпечення переселенців організоване Управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації, шляхом медичного обслуговування за територіальним принципом у комунальних закладах охорони здоров’я області.

За період з 25.03.2014 по 18.08.2014 в лікувально-профілактичні заклади області звернулося 609 осіб, із них з Автономної Республіки Крим та м. Севастополь - 98 осіб, в тому числі 35 – дорослих та 63 дитини. З приводу проведення медичних оглядів звернулося 82 особи, амбулаторно отримали лікування 3 хворих, стаціонарно проліковано 13 осіб.

З Донецької та Луганської областей звернулося 511 осіб, у тому числі 305 дорослих та 206 дітей. З приводу захворювань звернулося 135 осіб, проведення медичних оглядів – 359 осіб. Проліковано у стаціонарі 105 осіб, з них 22 дитини. Народилося 3 дітей у Чернігівському пологовому будинку, 1 дитина в Бобровицький ЦРЛ та 1 дитина в Чернігівській ЦРЛ.

Для забезпечення виконання заходів медичного обслуговування та підтримки сімей переселенців з території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя, Донецької, Луганської областей та на виконання доручення голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 22.03.2014 № 02-11/1248 обласним Центром медико-соціальної експертизи виданий наказ від 01.04.2014 року №8, яким з метою захисту прав осіб, які мають інвалідність, профзахворювання передбачено спрощений механізм огляду МСЕК та складання, у разі необхідності, індивідуальної програми реабілітації.

На виконання окремого доручення Міністра охорони здоров’я України, з метою забезпечення належного медичного обслуговування та санітарно-епідеміологічної ситуації в організованих місцях перебування тимчасово переміщених осіб проводиться диспансеризація зазначеної категорії населення, оглянуто 438 громадян.

Управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації вжито всіх необхідних заходів для поширення в підпорядкованих закладах розробленої Міністерством соціальної політики України «дорожньої карти» стосовно вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб осіб, внутрішньо переміщених в межах країни.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів