Меню
 
Головна arrow Новини
Задля «серцевого» здоров’я

Новітнє обладнання для діагностики та раннього виявлення порушень роботи серцево-судинної системи, зокрема, аритмій та інших функціональних змін у роботі серця отримав обласний кардіологічний диспансер. Це угорська холтер-система «EF-3H LABITEX».

За допомогою власних ділових зв’язків КЛПЗ «Обласний кардіологічний диспансер» придбав холтерівську систему моніторингу, що має три канали відведення. Це суперсучасний діагностичний апарат, який дозволяє цілодобово знімати та аналізувати дані ЕКГ. Його, у першу чергу, буде розміщено у палатах інтенсивної терапії диспансеру для хворих, що перебувають під цілодобовим наглядом. За словами головного лікаря диспансеру Ігоря Батога, холтерівський моніторинг використовується задля того, щоби протягом певного часу здійснювати контроль за роботою серцево-судинної системи пацієнта.

«Впевнений, що обладнання дозволить у подальшому вирішити питання щодо кардіохірургічного втручання окремих пацієнтів стосовно аритмій, аортокоронарного шунтування та стентування. Це діагностична процедура. Крім того, зараз багато осіб, хто призивається до армії, хто їде у зону АТО, яким ми проводимо серцеву діагностику. Таким чином ми відбираємо людей, які їдуть у зону бойових дій зі здоровим серцем», - зауважує Ігор Батог.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів