Меню
 
Головна arrow Новини
Україна єдина

В Чернігівській обласній науковій медичній бібліотеці відкрилася книжково-ілюстративна виставка «Україна єдина», присвячена Дню Державного прапора України та 23-й річниці Дня незалежності України з метою консолідації суспільства навколо ідей державності та соборності України, утвердження у користувачів почуття патріотизму і поваги до своєї держави.

Бажаючі можуть узнати історію походження державного прапора, герба та гімну України. Наприклад, державний прапор має блакитно жовтий колір, тому що саме такі кольори використовували козаки війська Запорозького, українці Галичини, а також такий стяг майорів на державних установах Української Народної Республіки в 1917-1921 роках під час революції.

На виставці представлені книги з історії України, фотографії подій на майдані та статті прогресивних чернігівців, які призивають до єдності в нашій країні. З історії відомо, що наш видатний земляк Олександр Довженко радив об’єднатися «одним почуттям єдиної сім’ї, незабутнім і неповторним, що перед лицем щоденних небезпек гуртує чисті серця й потім становиться найдорожчим спогадом людини на все життя».

Представлені на виставці матеріали свідчать, що в цей непростий для держави час жителі Чернігівщини люди різних професій, віку, політичних поглядів демонструють, що всі – сивочолі ветерани, молодь, підприємці, медичні працівники, педагоги, працівники культури, правоохоронці, творча інтелігенція, лідери громадських організацій, журналісти, депутати одностайні у прагненні до миру і злагоди, територіальної цілісності України, вони не сприймають сепаратизм, його ніколи не буде в Сіверському краї. Українці завжди знаходили можливості мирного порозуміння між різними людьми – незалежно від мови, походження, віросповідання, завжди з повагою сприймали культуру і традиції всіх націй і народностей. Люди налаштовані на позитив та зважені дії.

В публікації «Пишаємося, що ми – українці» голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Івашко говорить: «Ми рішуче заперечуємо будь-які спроби федералізації України. Наш народ спроможний самостійно визначити подальшу долю нашої держави, Об’єднавшись, ми маємо зробити все від нас залежне, щоб усі ми, наші діти, онуки та правнуки жили у вільній, незалежній, демократичній і заможній державі».

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Обласна наукова медична бібліотека
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів