Меню
 
Головна arrow Новини
Набираються здоров’я у «Зеленому Гаю»

Понад 360 дітей з різних куточків області вже встигли оздоровитися у чернігівському дитячому санаторії «Зелений Гай» Управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Протягом серпня до санаторію планується прийняти ще 120 дітей віком від 6 до 17 років, які не тільки пройдуть весь комплекс лікувальних та загартовуючих процедур, а й просто з користю проведуть час. Для цього у санаторії є все необхідне.

Дитячий протитуберкульозний санаторій «Зелений Гай» недарма має таку назву, адже він розташований просто посеред мальовничого хвойного лісу на околиці Чернігова. Юні відпочивальники практично весь час проводять на свіжому повітрі, граючи у різноманітні ігри та займаються лікувальною фізкультурою. Звісно, особлива увага приділяється саме оздоровчим процедурам, що здатні полегшити перебіг хронічних захворювань.

За словами завідувачки лікувального відділення санаторію Раїси Сокор, дітям пропонуються оздоровчі та загартовуючі процедури – сонячні, повітряні ванни, лікувальний масаж, інші фізіотерапевтичні процедури. Крім того, у закладі працює тренажерний зал, частина спортивного обладнання якого знаходиться на свіжому повітрі. Обладнані майданчики для міні-футболу, волейболу, баскетболу та настільного тенісу.

«Особлива увага приділяється харчуванню відпочиваючих, - запевняє Раїса Сокор, - двічі на день діти отримують рибу, м’ясо, молочні продукти, тверді сири, а також фрукти, що значною мірою зміцнює організм дітей. Особливо школярі полюбляють соки, які вони можуть пити практично постійно. Харчування у нас шестиразове, тому ми впевнені, що хлопчики та дівчата отримують необхідну кількість калорій».

Переважна більшість дітей, які відпочивають у санаторії – це діти з незахищених категорій населення, що потребують підвищеної уваги. Тому їхнє дозвілля організоване таким чином, аби максимально сприяти фізичному та творчому розвитку – у закладі працюють різноманітні гуртки, регулярно проводяться творчі конкурси, цікаві екскурсії і навіть працює власний ляльковий театр. Отже, «Веселкове літо – 2014» у «Зеленому Гаю» продовжується!

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів